DNY S POZEMNÍM HOKEJEM

Z našeho seriálu akcí jsme se rozhodli vypustit den dětí (3.6. se neuskuteční), přijďte se tedy podívat na poslední akci – Rozlučku se sezónou v sobotu 17.6. Program akce snad brzy zveřejníme!

Zveme Vás na naše jarní akce, při kterých se můžete podívat na zápasy, pobavit se a vyzkoušet si náš krásný sport i doprovodné aktivity. Na akcích bude občerstvení. Jak se k nám dostanete zjistíte na mapě:

Na plakátu najdete termíny všech akcí a pod plakátem podrobný program k nadcházející události.

DEN S POZEMNÍM HOKEJEM – 13.5.

Konec sezony už se nám pomalu blíží. Některé naše týmy budou hrát svůj poslední zápas. My pro Vás máme další společnou akci, kde se na tato utkání můžete podívat a pak to i oslavit!

Program:

Pití dostupné od 10:00, hlavní začátek akce ve 13:45.

Pro děti bude připraven skákací hrad, úkoly pro děti, za jejichž splnění dostanou malou odměnu.

Dále budeme mít malování křídami, bublifuky, vybavení na pozemní hokej k zapůjčení, malé hřiště s umělou travou pro hokej či jiné sportovní či atletické aktivity. V průběhu dne si budete moci prohlédnout několik zápasů dospělých i dětí.

V 17h ukončíme organizovaný program pro děti a přejdeme na volný program, bude zapálený oheň pro opékání buřtů. Pití (pivo, víno, malinovka), buřty, chleba, hořčice a kečup budou na místě dostupné za dobrovolný příspěvek.

Pokud chcete přidat ruku k dílu, tak se ozvěte Filipovi Vymyslickému na email f.vymyslicky@gmail.com nebo přineste nějaké vaše upečené dobroty.

Těšíme se na Vás!

HOSTIVAŘSKÉ ČARODĚJNICE již 29.4.

Čarodějnice jsou za dveřmi a my to s vámi chceme den předem oslavit! Den plný hokeje, sportovních soutěží pro děti, občerstvení a hlavně zábavy!

Program:

Pití dostupné od 10:00, hlavní začátek akce ve 13:45.
Pro děti bude připraven skákací hrad, nafukovací herní aréna, úkoly pro děti, za jejichž splnění dostanou malou odměnu. Dále budeme mít malování křídami, bublifuky, vybavení na pozemní hokej k zapůjčení, malé hřiště s umělou travou pro hokej či jiné sportovní či atletické aktivity. V průběhu dne si budete moci prohlédnout několik zápasů dospělých i dětí.
V 17h ukončíme organizovaný program pro děti a přejdeme na volný program, bude zapálený oheň pro opékání buřtů. Pití (pivo, víno, malinovka), buřty, chleba, hořčice a kečup budou na místě dostupné za dobrovolný příspěvek. Pokud chcete přidat ruku k dílu, tak se ozvěte Filipovi Vymyslickému na email f.vymyslicky@gmail.com nebo přineste nějaké vaše upečené dobroty.

Akce je určena pro členy klubu i širokou veřejnost. Budeme se těšit! MAPA

Těšíme se na Vás!

PŘIVÍTÁNÍ JARA

Už se nám blíží první jarní zápasy a my jsme se rozhodli, že to společně oslavíme!

Můžete se těšit na den plný hokeje, soutěží pro děti a taky dobrého jídla, pití a hlavně skvělé společnosti naších členů.

A kdy a kde? 1.4. u nás na hřišti

Přesný program:

Na začátek se nám představí naše dva dospělé celky, které odehrají svá první utkání proti pražské Slávii.
Hned potom následují soutěže pro děti, které budou trvat 2 hodiny.
A nakonec nás čeká volná zábava ve formě příjemného posezení, ohně, opekání buřtů a pití.

Vám už nezbývá než si s sebou vzít dobrou náladu a něco na oheň dle vašich preferencí. Pivo a nealko pro vás bude připravené.

Těšíme se na Vás!

Napsat komentář