Vyhodnocení plesu 2023

Společný ples HCH se Sokolem Hostivař je již za námi a my máme pro Vás krátké shrnutí od naší hlavní organizátorky Lenky Holubcové a prezidenta klubu Michala Dudáka.

Po dlouhé covidové pauze se konal v pátek 24.2.2023 další ples pozemních hokejistů a přátel klubu HCH. Akci zahájila za Sokol Hostivař Petra Šikýřová a za HC Hostivař Michal Dudák. Sešlo se více než 70 hráčů, hráček a fanoušků našeho klubu. Všichni se opět mohli setkat i při slavnostnější příležitosti a v jiném než sportovním oblečení. K tanci a poslechu hráli hudebníci z kapely Bueno. Užili jsme si temperamentní taneční vystoupení skupiny orientálního tance. Proběhla tradiční tombola o hodnotné i zábavné ceny. V sále se tančilo čile a mimo sál probíhala veselá komunikace. Večer utekl velmi rychle a proto všichni ti, kteří se ještě nechtěli v brzkých ranních hodinách rozloučit pokračovali v zábavě až do druhého dne. Radost ze setkání s kamarády a kamarádkami z HCH byla jako vždy velká. Není nad přátele a místní sportovní komunitu. Těšíme se na další akce a setkání!
Organizátorka Lenka Holubcová

Společný ples HC Hostivař a Sokola Hostivař se i letos vydařil. Chlapská složka se sešla v hojném počtu často i s partnerkami, objevila se i část našich žen a v půdobivém počtu se dostavila i celá řada rodičů našich hráčů a hráček. HC tak obsadil polovinu míst na sezení. Skvělá příležitost neformálně probrat témata, co nás pálí a přitom si užít tanec, partu a skvělou hudbu skupiny Bueno. Moc děkujeme Lence Holubcové a Petře Brabcové za organizaci!
Prezident klubu Michal Dudák

Napsat komentář