Tradiční zápas veteránů proti Welšanům

15. dubna nás opět navštívili naši hokejoví přátelé z klubu Bridgent ve Walesu. Toto naše přátelství trvá již 16 let. Vždy jsme s nimi sehráli vyrovnaný a férový zápas a to nejen na hřišti, ale i večer v restauraci,  protože pro Welšany posezení u piva je vždy spojeno se zpěvem a ani my se nenecháme zahanbit. Letos přijeli v menším počtu, proto je posílili naši dorostenci, ale i přesto jsme s vypětím všech sil vyhráli 8:7. I v našich řadách se objevili posily, z řad A mužstva, dokonce i prezident HCH se proběhl.

Po zápase se se svou hokejovou kariérou rozloučil Venca Salášek, který dal rozhodující gól z penalty, hostivařský dloubáček. Ten zápas měl prostě všechno.

Už jsme domluveni na příští rok, tak se přijďte podívat, že i v šedesáti letech se dá pozemák hrát.

Naše sestava: brankáři Petr Faltus a Ota Soukup, hráči Venca Salášek, Vašek Uhlíř, Martin Škarda, Aleš Zabloudil, Miloš Zabloudil, Standa Svoboda, Lukáš Svoboda, Milan Tichý, Saša Predesku, Petr Nádvorník, Pavel Bártl, Filip Vymyslický, Honza Pauer, Tei (kamarád z Indie), Michal Dudák, Vláďa Zýka a Mirek Smolík s píšťalkou. 

Za veterány HC Vláďa Zýka 

Soupeřem bylo družstvo Welšanů “Brigens”, kteří k nám do klubu jezdí již dlouhých 16 let. Naše družstvo tam u nich také bylo a byl to kouzelný zájezd.

Výsledek zápasu byl 8:7 pro HCH, zápas to byl velmi vyrovnaný hlavně zásluhou Hostivařských dorostenců, kteří našemu soupeři pomohli, protože ten měl potíže potíže se sestavou.

Jak jsme se později dozvěděli, Welšané plánují příští rok opět přijet a tak se HC Hostivař má na co těšit.

Organizátor Miroslav Smolík

Napsat komentář