Muži se konečně dočkali první výhry – na pozápasové dojmy jsme se zeptali strážce naší svatyně

V neděli 11.10.2015 se nám konečně podařilo vyhrát! Jako poražení tentokrát odcházeli hráči KHP Rača, které jsme na jejich “domácím” hřišti v Mnichovicích porazili 3:2 (2:1). Na dva2014-IX-20-podzim_MuziA rychlé góly v první čtvrtině soupeř odpověděl až ze sporné penalty ve druhé čtvrtině. Hned na začátku třetí čtvrtiny přišlo srovnání po nedůrazu v obraně, ale odpověď byla bleskurychlá a po povedeném presu a chybné rozehrávce přišel trest v podobě vítězného gólu. Zbytek utkání jsme spíše bránili náš hubený náskok, což se nám povedlo a připsali jsme si konečně první body do tabulky.

Na všetečné otázky tentokrát odpovídal náš brankář Tomáš Fiala, který odchytal výborný zápas.

Jak jsi viděl dnešní zápas ze svého pohledu z brány?

Začali jsme dobře, dali jsme rychle dva góly, mesieu Cíba dokázal něco proměnit na rozdíl od soupeře, který kromě vymyšlené penalty žádnou šanci neproměnil.

Myslíš, že jsme se oproti předchozím zápasům zlepšili?

Změnilo se osazení, protože nám vzali slávisty, co se týká herního výkonu, tak si myslím, že se moc nezlepšili. Samozřejmě Pauí vepředu byl znát

Takže výhru přisuzuješ spíše náhodě?

Bylo to spíš štěstí a zlepšená produktivita útoku.

A jak se ti dneska chytalo?

Mně se chytalo dobře, takže já jsem spokojený.

Co očekáváš od příštího zápasu s Bolevcem?

No jednoduché to asi nebude, já vím, že si všichni myslí, že to jsou tři body doma, ale já si myslím, že to tak jednoduchý nebude. Očekávám spíš vyrovnaný zápas.

Co říkáš na naši rohovou (im)potenci?

Chybí nám stabilní střelec a to nás sráží, kdybychom v každém zápase proměnili alespoň jeden roh, dýchalo by se nám lépe.

Máš v plánu nějaké oslavy premiérových tří bodů v této sezóně?

Neplánuju žádné oslavy, možná že padne nějaký panáček… Oslavy necháme až jak dopadne podzimní část.

A nakonec trošku předběhnu a zeptám se tě, jak se těšíš na halovou sezónu a jaká jsou očekávání?

Na halu se docela těším a očekávám postup do extraligy, nic méně nepovažuji za úspěch.