Rozloučení se sezónou 22/23 aneb “Není špatné počasí, jen špatné oblečení.”

Slunce – déšť – slunce – bouřka – slunce – průtrž –  slunce –  déšt – slunce bouřka – slunce. Tak ani takové aprílové počasí nám v červnu nezkazilo u Botiče radost z celodenního setkání klubu HCH, které je pravidelnou milou tradicí. 

Po delší době se podařilo uskutečnit přátelský zápas žen a mužů, u kterého se všichni zapotili i nasmáli. 

Nejmenší děti čekal po splnění všech pohádkových úkolů na malém hřišti poklad v truhle. Radost dětí byla umocněna i deštěm, loužemi, ale i možností skákat celý den na nafukovacím hradu.

O hudební produkci se po celou dobu zasloužili naši skvělí dorostenci, u vstupu a jednotlivých stanovišť pomáhali starší žáci, dorostenky a žákyně, ale především zástupkyně týmů žen, duo sester Neplechových i s maminkou, Pavlína Trčková a rodina Srourova.

Velké nervy a soutěživost byla po celý den vidět při soupeření ve stolní hře Pukec – https://www.pukec.cz/. Když zrovna nepršelo, tak jsme si vyzkoušeli  hru Pakobal zapůjčenou organizací www.eda.cz,  která se hraje s velkým nafukovacím overbalovým míčem a upravenými ruličkami toaletního papíru na očích. Tato výbava při hře simuluje poruchu zraku – ztrátu periferního vidění a znemožňuje okem zachytit například přihrávku z boku. Celkově bylo připraveno mnoho dalších her, ale bohužel se z důvodu proměnlivého počasí nestihly zrealizovat.

Radost ze setkání – pohybu – tance a sdílení zážitků udělalo opět krásnou tečku za rozloučením se školním rokem a hokejovou sezónou. V té byli  velmi úspěšné 2 týmy našich HCH žáků – stříbrný tým MLADŠÍ ŽÁCI + stříbrný tým STARŠÍ ŽÁCI – A. Tým starších žáků, tak opožděně přebíral stříbrné medaile za potlesku celého klubu.

Rozlučku bez tomboly si už nikdo neumí přestavit. Letos ji vtipně odmoderoval Petr Nádvorník.

Dál už zábava běžela v plném proudu a trvala až do večerních hodin.

Těšíme se na další setkání na podzim.

Všem srdečné díky za účast a pomoc při organizaci.

S pozdravem „Jednou Hostivař navždy Hostivař“!

Za fotky děkujeme panu Milošovi Březinovi – k vidění zde: https://www.flickr.com/photos/milobr2012/albums/72177720309124490?fbclid=IwAR3_Xx6Ske6giosgEEO7md2xRwbqNaynMRGKh5oVnJUPGqXp1FnPsin2XM0

Napsat komentář