Turistické soustředění v hotelu Kořínek

Z plánovaného běžkařského soustředění se díky teplému počasí a absenci sněhu stalo turistické soustředění.

Mezi 1.3. a 3.3. 2024 se v malebném prostředí hotelu Kořínek, ležícího na pomezí Krkonoš a Jizerských hor, konalo očekávané (běžkařské)turistické soustředění. Tato událost přilákala účastníky z různých věkových kategorií, zahrnující týmy U12, U15, několik hráčů U18, ženy a dorostenky.

Program akce byl naplánován, aby poskytl nejen sportovní zážitky, ale i příležitost k týmovému duchu a zábavě. V pátek večer po příjezdu si účastníci vychutnali společnou večeři. Poté následovaly týmové hry, ve kterých se smísily všechny věkové kategorie, což přispělo k upevnění vztahů a soutěživé atmosféře. Ve volném čase pak měli účastníci možnost zapojit se do dalších aktivit, jako je pingpong nebo nohejbal, což ještě více posílilo společenskou interakci a atmosféru týmového ducha.

Sobotní program nabídl výlet do okolí Kořenova, který se stal vrcholem pobytu. Celodenní peší výlet nabídl účastníkům možnost objevovat krásy okolní přírody a poskytl odpočinek od sportovních aktivit. Večerní volná zábava pak umožnila účastníkům sdílet dojmy z výletu a užít si společný čas.

Na závěr, v neděli ráno, se účastníci sešli k poslední snídani, kde se sdílely zážitky z minulých dnů.

Tímto děkujeme všem účastníkům za jejich přínos a zapojení. Zvláštní uznání pak patří Denise Neplechové za organizaci společných her a Emilovi Fedošovi a Petrovi Hurychovi za vedení sobotního turistického výletu.

Tým HC Hostivař

Napsat komentář