23.turnaj školních kroužků

V sobotu 16.3. se konal 23. ročník tradičního turnaje školních kroužků v hale na Slavii, který přinesl radost a sportovní duch pro mladé nadšence pozemního hokeje. Osm základních škol se sešlo, aby společně prožily den plný zábavy a soutěže, aniž by hlavním cílem bylo dosáhnout vítězství. Hlavní důraz byl kladen na radost ze hry a podporu fair play.

Hrací doba jednoho zápasu činila 8 minut a pravidla byla upravena tak, aby se nehlídaly zadní auty a rozhodčí byli benevolentní k dotykům nohou a hrou kulatou. I přes lehké úpravy pravidel se však dodržovala pravidla fair play a každý zápas byl zakončen podáním ruky soupeřům.

Na turnaji se sešlo přibližně 90 dětí, které byly podporovány svými rodiči v hledišti. Každý tým si odnesl plnou tašku ovoce a sladkých odměn, aby bylo oceněno jejich úsilí a zapojení do turnaje. Navíc byl udělen pohár Gina Schilderse, který symbolizoval důležitost sportovního ducha.

Mimo samotného hokeje si děti mohly užít další zábavné aktivity, jako je skákání a skluz na nafukovacím hradě, čímž se celá událost stala ještě pestřejší a vzrušující.

Zástupci našich školních kroužků, ZŠ Hostivař s jedním týmem a ZŠ Hornoměcholupská s dvěma týmy, přispěli k rozmanitosti turnaje a ukázali skvělý týmový duch.

Velké díky patří nejen organizátorům, ale i všem vedoucím kroužků za jejich práci, a zvláště pak Keke a Dudymu za jejich vedení kroužků. Dále díky patří Domče a Justýně, kteří se postarali o týmy během turnaje a přispěli tak k úspěchu celé akce.
Více informací najdete na webových stránkách svazu

Tým HC Hostivař

Napsat komentář