Ženy svou výhrou nad Bohemians potvrdili svou šanci na FinalFour!

HCH ženy si připsaly další vítězství v sezóně, když porazily tým Bohemians 3:1 v napínavém utkání.

Od samého začátku ukázaly hráčky HCH pevnou vůli a odhodlání ovládnout zápas. Nicméně si na první branku utkání museli počkat až do druhé čtvrtiny. Tu zaznamenala Adél Brabcová, která poslala míč do sítě soupeře a otevřela skóre na 1:0 ve prospěch HCH.

Naše ženy pokračovaly v útočném tlaku a jejich úsilí bylo odměněno, když byla v náš prospěch nařízena penalta za hru tělem soupeřky. S tou si poradila Staňky a zvýšila vedení na 2:0.

Bohemians se však nevzdali a dokázali snížit na 2:1 díky gólu Karolíny Borské.

Avšak naše ženy udržely klid a pevnou hru a dokázaly si znovu vypracovat dvoubrankový náskok. Kabelka potvrdila naše vítězství vstřelením třetího gólu, když tečovala míček do branky po nahrávce od Adél Brabcové, a pečetila tak konečný výsledek na 3:1.

„Do zápasu s týmem Bohemians jsme šly s jasným cílem, a to získat 3 body. První čtvrtina byla z naší strany opatrnější, ale hned v úvodu druhé jsme dostaly Bohemians pod tlak a pěknou střelou Brabcové jsme se ujaly vedení. V úvodu třetí třetiny jsme po faulu v kruhy zvýšily vedení na 2:0 z penalty. Bohemians sice reagovala snížením gólového rozdílu na 2:1, ale během následujících minut jsme výsledek upravily na konečných 3:1. Díky všem za skvěly výkon a našim divákům za super atmosféru,“ říká kapitánka Eva Staňková.

Toto vítězství je důležité pro sebevědomí a morálku týmu žen. Je to důkaz jejich tvrdé práce a odhodlání dosáhnout FinalFour a uspět.

Rozhovor s kapitánkou je z článku ČSPH

Děkujeme za krásné fotky panu Březinovi!
Celé album zde

Napsat komentář