Pozvánka na Final four

Odvetný zápasy final four se odehrají již tuto sobotu, tak doražte podpořit náš tým při jejich odvetným zápasem proti slavii.

Extraliga muži

Mužský kvádr se v odvetném zápase utká proti týmu SK Slavia Praha na hřišti soupeře.

Zápas se odehraje tuto sobotu 25. 5. 2024 v 11:30 pod vedením rozhodčích Tomáše Holka a Vudmasky Ondřeje. Do odvety jdou se skorém 1:4 a tudíž musí vyhrát minimálně o 4 góly.

Nejdůležitější bude velká podpora diváků a tvorba super atmosféry.

Muži A před semifinále se Slavii

Zhodnocení prvního zápasu :

Slavia sice přijela na hřiště v pozici týmu, který za celou sezónu neztratil ani bod, domácí si z toho však nic nedělali a předvedli velmi dobrý výkon. Nervozita v koncovce a při hře v útočné čtvrtině se však odrazila na pouhém jednom vstřeleném gólu, Slavia byla v tomto ohledu efektivnější. Nejprve se z opakované penalty prosadil Martin Plachý. Stav zápasu byl pak dlouho 1:0 pro hosty, a to až do 42. minuty, kdy se z těsné blízkosti prosadil Marek Svatoň. I přes vysokou aktivitu domácích se jim nepodařilo zužitkovat vytvořené šance a trestné rohy. Navíc přišel trest v podobě dvou gólů Davida Vacka. Domácí se pak sice dočkali alespoň snížení díky dorážce Lukáše Svobody, do odvety však půjdou s tříbrankovým mankem.

Zdroj článku : Extraliga: první semifinálový víkend je za námi – Pozemní Hokej (pozemnihokej.cz)