ITALSKÝ TURNAJ BEE HAPPY

8. ročník mezinárodního turnaje Bee Happy, který se konal v Itálii u jezera Lago di Garda, je úspěšně za námi. Náš klub se tohoto prestižního turnaje účastní již pošesté a stalo se pro nás tradicí vyjet za hranice a poměřit síly s týmy z různých zemí.

Letos jsme hned ze začátku museli čelit překážkám. Nepřihlásilo se nám dostatek dětí k naplnění týmů a bohužel jsme se ani nesetkali s podporou ostatních klubů, které by nám mohly pomoci s doplněním hráčů. Přesto jsme situaci zvládli díky nezištné pomoci několika jednotlivců,

Rádi bychom vyjádřili naše upřímné poděkování Johance a Otakarovi Sitárovým, Sebastianu Kleinovi, Mírovi Vodenkovi a jeho holčičkám. Bez jejich pomoci by naše účast na turnaji nebyla možná. Jejich ochota a podpora byly klíčové pro to, abychom se mohli turnaje zúčastnit a reprezentovat náš klub.Díky všem těmto lidem jsme si mohli opět užít skvělou atmosféru turnaje Bee Happy, který je pro nás každoročně nezapomenutelným zážitkem.

Pro letošní rok jsme přihlásili hned 4 týmy: U12 kluci, U12 holky, U10 mix a U8 mix. Přinášíme vám výsledky našich týmů zápas po zápasu.

Kategorie U12 kluci

Náš tým byl podpořen staršími kluky, kteří byli oficiálně pomlačeni. Dále tým doplnili některé dívky a také se přidala Johanka Sitárová ze Kbel.
Hráči: Matěj Čermák, Vašek Červený, Adam Rendl, Vojtěch Mičák, Václav Doleček, Lukáš Mičák, Adam Nádvorník, Šimon Hrdina, Tushig Sainbuyan, Emílie Jiráková, Lucie Michálková a Johana Sitárová
Trenér: Petr Nádvorník a Marek Loužecký

HC Hostivař 4 – 1 HC Riva
Naši kluci a dívky začali turnaj ve velkém stylu. Hned od začátku zápasu jsme dominovali a vytvořili si několik gólových příležitostí. Obrana soupeře měla problémy s naším rychlým útokem. Konečné skóre 4:1 svědčí o naší herní převaze a dobré přípravě týmu. Tento vítězný start nám dodal sebevědomí do dalších zápasů.

SPVGG Grasshoppers 0 – 1 HC Hostivař
Tento zápas byl velmi vyrovnaný a napínavý až do poslední minuty. Naši hráči bojovali tvrdě a nakonec se jim podařilo vstřelit rozhodující branku. Defenzivní práce týmu byla vynikající, což se projevilo na udržení čistého konta. Hráči ukázali skvělou týmovou spolupráci a odhodlání zvítězit. Tento těsný výsledek nám zajistil cenné tři body.

HC Hostivař 9 – 0 Cernusco FH
Proti Cernusco FH naši hráči předvedli úžasný výkon. Byl to zápas plný rychlých útoků a precizních přihrávek, které vedly k mnoha gólům. Obrana soupeře byla bezmocná proti naší ofenzivní síle. Konečné skóre 9:0 odráží naši dominanci na hřišti. Tento zápas byl ukázkou skvělého týmového ducha a technických dovedností našich hráčů.

SK Slavia Praha 0 – 8 HC Hostivař
V zápase proti SK Slavia Praha jsme opět předvedli svou sílu. Naši hráči kontrolovali hru od samého začátku a soupeři nedali žádnou šanci. Skvělý výkon jak v útoku, tak v obraně vedl k vysokému vítězství 8:0. Tým předvedl skvělou souhru a efektivitu v zakončení. Tento zápas byl dalším potvrzením naší skvělé formy na turnaji.

HC Hostivař 4 – 3 CUS Pisa
Zápas proti CUS Pisa byl velmi napínavý a plný zvratů. Naši kluci se museli tvrdě snažit, aby překonali silného soupeře. Nakonec se nám podařilo vstřelit vítěznou branku a zajistit si těsné vítězství 4:3. Tento zápas ukázal, jak důležité je mít pevné nervy a nikdy se nevzdávat. Tým ukázal velkou bojovnost a schopnost vyrovnat se s tlakem.

Finále: HC Hostivař 6 – 4 CUS Pisa (4:4, po nájezdech 6:4)
Finálový zápas byl vrcholem turnaje. Naši kluci čelili silnému týmu CUS Pisa a zápas skončil remízou 4:4 po normální hrací době. V nájezdech jsme ukázali pevné nervy a skvělé dovednosti, což nám zajistilo vítězství 6:4. Tento dramatický konec turnaje byl perfektním zakončením našeho úspěšného tažení. Hráči si zaslouží velký obdiv za svou bojovnost a odhodlání vyhrát.

Kategorie U12 holky

Náš tým byl složen převážně z holčiček z Mnichovic a naší gólmanky Barbary Jedličkové.
Hráčky: Poslušná Gabriela, Šobrová Kristýna, Slavíková Katka, Kandová Eliška, Kleinová Anna, Martišová Justýna, Riegerová Magdalena, Bergerová Veronika, Vacíková Julie
Trenér: Miroslav Vodenka

HC Hostivař 9 – 2 HC Riva
Naše dívky začaly turnaj s velkou energií a nadšením. V zápase proti HC Riva dominovaly a vstřelily devět gólů. Soupeřky se sice snažily, ale naše obrana byla pevná a nepustila je k mnoha šancím. Skvělý týmový výkon a vysoké vítězství dodaly našim hráčkám sebevědomí. Tento zápas byl skvělým začátkem turnaje.

SPVGG Grasshoppers 0 – 3 HC Hostivař
Další zápas přinesl další vítězství pro naše dívky. Hrály s velkou jistotou a kontrolovaly průběh zápasu. Obrana pracovala bezchybně a útok efektivně zakončoval vytvořené šance. Výsledek 3:0 ukazuje naší převahu a schopnost hrát týmově. Dívky předvedly, že jsou dobře připravené a odhodlané uspět.

HC Hostivař 8 – 0 HC Lario
Zápas proti HC Lario byl jednou velkou ukázkou naší ofenzivní síly. Naše dívky dominovaly ve všech aspektech hry a vstřelily osm gólů. Soupeřkám nedaly žádnou šanci a udržely čisté konto. Tento zápas byl důkazem jejich skvělých dovedností a taktické připravenosti. Výsledek 8:0 je skvělým odrazem jejich výkonu na hřišti.

CUS Padova 2 – 6 HC Hostivař
V zápase proti CUS Padova naše dívky opět zářily. I přes snahu soupeřek naše hráčky ukázaly svou sílu a dominovaly ve všech aspektech hry. Skvělá ofenzivní hra a pevná obrana zajistily vítězství 6:2. Tento zápas ukázal, jak dobře jsou naše dívky připravené na těžké zápasy. Vítězství jim dodalo další motivaci do dalších zápasů.

HC Hostivař 4 – 1 SK Slavia Praha
Zápas proti SK Slavia Praha byl opět v naší režii. Naše dívky hrály s velkou jistotou a kontrolovaly průběh zápasu. Obrana pracovala skvěle a soupeřky měly jen minimum šancí. Výsledek 4:1 odráží naši převahu a schopnost efektivně zakončovat.

HC Hostivař 5 – 3 CUS Padova
Poslední zápas turnaje proti CUS Padova byl velmi napínavý. Naše dívky musely čelit silnému soupeři, ale ukázaly velkou bojovnost a odhodlání. Vítězství 5:3 bylo zasloužené a bylo skvělým zakončením jejich úspěšného působení na turnaji.

Kategorie U10 mix

Hráči: Ema Čermáková, Štěpán Rendl, Matyáš Vojtěch, Benjamin Fuchs, Alex Hrdinová, Matúš Korman, Alice Pecová a Sebastian Klein
Trenér: Aleš Rendl a Tereza Pazlarová

HC Hostivař 7 – 1 Cernusco FH
Naši mladší hráči začali turnaj skvělým výkonem proti Cernusco FH. Zápas byl od začátku do konce v naší režii a vstřelili jsme sedm krásných gólů. Obrana pracovala skvěle a soupeři povolila jen jeden čestný úspěch. Tento výkon ukázal, jak dobře jsou naši hráči připraveni na turnaj. Vítězství jim dodalo sebevědomí do dalších zápasů.

CUS Pisa 2 – 5 HC Hostivař
Zápas proti CUS Pisa byl další ukázkou našich schopností. Naši hráči hráli s velkým nasazením a bojovností. Podařilo se jim vstřelit pět gólů a soupeři povolili jen dvě branky. Tým ukázal skvělou spolupráci a taktické dovednosti. Výsledek 5:2 odráží naši převahu a připravenost na turnaj.

HC Hostivař 5 – 2 CUS Padova
Další zápas proti CUS Padova přinesl další vítězství. Naši hráči hráli s velkou energií a efektivitou. Obrana opět pracovala skvěle a povolila soupeři jen dvě branky. Ofenzivní hra byla rychlá a přesná, což vedlo k pěti vstřeleným gólům. Tento výkon ukázal, že naši hráči jsou dobře připraveni a odhodlaní uspět.

HC Hostivař 6 – 1 HC Lario
Zápas proti HC Lario byl opět v naší režii. Naši hráči dominovali ve všech aspektech hry a vstřelili šest krásných gólů. Obrana pracovala pevně a soupeři nedala žádnou šanci. Tento výkon opět ukázal naši převahu a skvělou připravenost na turnaj. Vysoké vítězství nám dodalo další motivaci do dalších zápasů.

HC Hostivař 4 – 7 SVPGG Grasshoppers
Tento zápas byl velkou výzvou. Naši hráči bojovali tvrdě, ale soupeř byl tentokrát lepší a podařilo se mu vstřelit více gólů. Přestože jsme prohráli 4:7, náš tým ukázal bojovnost a nikdy se nevzdával. Tento zápas nám poskytl cenné zkušenosti a ukázal oblasti, na kterých musíme ještě zapracovat.

SK Slavia Praha 3 – 3 HC Hostivař
Zápas proti SK Slavia Praha byl velmi napínavý a vyrovnaný. Oba týmy bojovaly až do konce a výsledek 3:3 ukazuje, jak vyrovnané byly síly. Naši hráči předvedli skvělý výkon a ukázali týmového ducha a smysl pro fairplay, když jsme se dohodli se soupeřem na sdílení bronzového místa.

Kategorie U8 mix

Hráči: Nora Čermáková, Linda Hrdinová, Adéla Jiráková, Jakub Vojtěch, Albert Nádvorník, Oskar Sitár a Barbora Kormanová
Trenéři: Petra Brabcová a Dominika Kasnerová

HC Riva 10 – 6 HC Hostivař
Naši nejmladší hráči začali turnaj zápasem proti HC Riva. Přestože jsme vstřelili šest gólů, soupeř byl tentokrát lepší a zvítězil 10:6. Naši hráči bojovali statečně a ukázali, že mají velký potenciál. Tento zápas byl pro ně cennou zkušeností a motivací do dalších zápasů.

HC Hostivař 2 – 12 SPVGG Grasshoppers
Zápas proti SPVGG Grasshoppers byl pro naše nejmladší hráče náročný. Soupeř dominoval a zvítězil 12:2. Přestože jsme prohráli, naši hráči ukázali bojovnost a snahu. Tento zápas jim ukázal, na čem je třeba pracovat, a byl pro ně motivací ke zlepšení.

Cernusco FH 9 – 10 HC Hostivař
Tento zápas byl velmi napínavý a plný zvratů. Naši hráči bojovali tvrdě a nakonec se jim podařilo zvítězit 10:9. Tento výsledek ukázal jejich odhodlání a schopnost bojovat až do konce.

HC Hostivař 6 – 6 CUS Padova
Zápas proti CUS Padova byl opět velmi vyrovnaný. Naši hráči bojovali statečně a nakonec dosáhli remízy 6:6. Tento výsledek ukazuje, jak vyrovnané byly síly a jak dobře se naši hráči dokážou přizpůsobit silnému soupeři.

CUS Pisa 8 – 8 HC Hostivař Další napínavý zápas proti CUS Pisa skončil remízou 8:8. Naši hráči opět ukázali velkou bojovnost a týmového ducha. Tento zápas byl plný krásných momentů a ukázal, že naši nejmladší hráči dokážou hrát na vysoké úrovni. Remíza byla zaslouženým výsledkem po skvělém výkonu obou týmů.

HC Hostivař 8 – 10 CUS Pisa
Poslední zápas proti CUS Pisa byl velmi napínavý. Naši hráči bojovali tvrdě, ale soupeř nakonec zvítězil 10:8. Přestože jsme prohráli, naši hráči ukázali velkou bojovnost a odhodlání. Tento zápas byl skvělou ukázkou jejich schopností a motivací do budoucna. Hráči si zaslouží velký obdiv za svou snahu a výkon.

Turnaj však nebyl pouze o zápasech. Děti si mezi zápasy užívaly čas v bazénu a hrály fotbal. Na venkovním hřišti se zabavily vytvářením náramků z korálků, stavěním věží a mostů z dřevěných stavebnic. Kromě toho se druhý den konala první společná večerní party s večeří, která byla obohacena o týmové hry, do nichž se zapojily i maminky a trenérky, včetně orientačního běhu.

Velice si ceníme pozvání na tento turnaj a jsme velmi rádi za tak skvělý vztah, který mezi sebou máme. Organizace turnaje se každým rokem lepší a my se nemůžeme dočkat na další ročník.

Děkujeme všem hráčům, trenérům a rodičům za podporu a těšíme se Vás na dalším ročníku turnaje Bee Happy​.

Napsat komentář