HC HOSTIVAŘ – HC BOHEMIANS 1:5 16.9.2023

V sobotu se odehrálo již 2. kolo soutěže a to na domácí půdě v Hostivaři. Naše A mužstvo poměřili síly opět s nelehkým soupeřem a to s Bohemkou. Družstvo se zdálo opět plné energie a odhodlaně s touhu urvat první body.

Hned v první pěti minutách se mužstvo Hostivaře dostalo po chybě Bohemácké obrany do gólové šance, která měla tým dostat do vedení, bohužel se tak nestalo a první brankou na 1:0 otevřel hráč Bohemians František Frantík. Pár minut na to hosté navýšili o dva rychlé góly na 3:0. Na to odpověděl Tomáš Holub, který po krásné individuální akci zakončil backhandem do sítě hostů a snížil vedení na 1:3.

Druhý poločas tedy začal se skórem 1:3 pro tým hostů. V druhé polovině Bohemians předvedli lepší výkon, než kluci z Hostivaře, kteří v jeden moment propadli taktice a na hřišti vznikly díry, které soupeř správně využil a dostával se do šance častěji a častěji. I tak byly šance na obou stranách, avšak v neprospěch domácích se dařilo skórovat branky pouze týmu Bohemky. Hostivař tak ke konci zápasu obdržel další dvě branky a i přes soupeřovo vyloučení kdy dva jeho hráči dostali jeden žlutou a druhý zelenou kartu se nedařilo zakončit a skórovat.

Zápas končí zaslouženě 1:5 pro Bohemians.

23.9. Čeká tým z Hostivaře zápas od 9:00 proti Presidentu na Slávistické půdě. Jistě se bude jednat o vyrovnaný a napínavý zápas na který jste všichni zváni.