Jak se dařilo hostivařským týmům druhý herní víkend jara 2024

Během tohoto víkendu se na domácím hřišti odehrálo spousty zápasů, jak starších kategorii, tak i těch nejmladších.

Muži A

Mužský A tým odehrál v sobotu svůj zápas na půdě SK Slavie Praha.
Zápas se hostivařskému tým moc nevydařil a prohrály 0:2 ve prospěch týmu HC Bohemians Praha. Tento zápas přinesl velký počet karet na obě strany a Hostivař dostal červenou kartu.

Ženský tým

Ženský tým dokázal po prohře 0:5 s týmem SK Slavia Praha vzpamatovat a vybojoval 3 body výhrou 3:1 nad HC Bohemians Praha a v momentální chvíli jim zbývá pouze 1 bod do 4. místa. Naše góly skórovaly Adéla Brabcová, Eva Staňková a Pavlína Trčková.

Muži B

Hostivařský B tým se v sobotu postavil na domácím hřišti týmu President B.
Zápas první čtvrtinu vypadal ve prospěch domácího týmu, ale následně se dvěma rychlými akcemi zápas otočil ke prospěchu hostujícího týmu a naši muži B prohráli 1:5.

Dorostenci

Dorostenci se v neděli postavili týmu HC 1946 Praga taktéž na domácí půdě.
Zápas rozhodl jediný gól do branky hostujícího týmu a zajistil tak domácím výhru 1:0.
V momentální chvíli s 19 body jsou naši na 5. místě tabulky.

Dorostenky

Dorostenky se utkali s týmem HC 1946 Praga.

Během utkání domácí tým nasázel 10 gólů do branky soupeře, což jim zajistilo výhru 10:0 a 3body do tabulky.

Starší žáci

Žáci odehráli své utkání doma. Za podpory fanoušků se jim podařilo zápas rozhodnout již v prvních 20 minutách utkání. Výhrou 4:1 se ukotvili na 2.místě.

Hostivařská mládež

V sobotu se v Hostivaři odehrály turnaje dětí do 8 let (U8) a do šesti let (U6). Sešlo se zde 12 týmů U8 a 5 týmů U6. Celé dopoledne bylo našlapané a plné slunce a nádherných gólů. Výsledky se nepočítaly, děti hrají pro radost ze hry.