Ženy pokračují na vítězné vlně!

Naše ženy se v napínavém střetnutí s TJ Mnichovice zaslouženě ujaly vedení a nakonec si odnesly vítězství v poměru 2:1. Hrdinkou utkání se stala Eva Staňková, která se dvěma zásahy postarala o radostné okamžiky pro naše fanoušky.

Už od úvodních minut utkání bylo patrné, že oba týmy jsou na své soupeřky pečlivě připraveny. Přestože se hráčky Mnichovic snažily vyvinout tlak na naši branku, byly jsme to nakonec my, kdo se ujal vedení. Eva Staňková dokázala proměnit úspěšnou penaltu a otevřít skóre zápasu.

Napětí v utkání neopadlo ani po prvním gólu. Hráčky Mnichovic dokázaly odpovědět a vyrovnat skóre díky Veronice Pažitkové, která se trefila z trestného rohu. Oba týmy se tak soustředila na hledání mezí v obraně soupeře, čímž se hra stala ještě vyhecovanější.

V závěrečných minutách zápasu však ženy dokázaly znovu využít své šance. Eva Staňková se dostala k další penaltě a vstřelila rozhodující branku, která znamenala konečné vítězství pro tým Hostivaře.