Porážka se ctí v Liticích a hodnocení podzimu

Poslední podzimní zápas sehráli dorostenci HC Hostivař v Plzni, a to konkrétně na hřišti Litic. HC Hostivař navázala na dobrý výkon z minulého týdne, ale bohužel tentokrát to na bodový zisk nestačilo. HC Hostivař prohrála 0:2.

K samotnému zápasu:

Hráči Hostivaře hráli velmi zodpovědně, organizovaně a s důrazem tak, jak je to typické vesměs pro všechny kategorie HC Hostivař. Velmi mě potěšila samotná rozehrávka naší obranné čtveřice. Dorostenci dobře roztahovali prostor a díky dobré nabídce záložníků hráli odvážný hokej s dobrou nadstavbou. Nicméně problém dorostu nadále zůstává ve slabší útočné fázi. Dostáváme se do pramálo šancí, kde bychom mohli ohrozit soupeřovu branku. Toto je určitě věc, na které musíme zapracovat.

Soupiska na zápas s TJ Plzeň Litice:

František Ebr (brankář), David Lachout ©, Maxim Eduard Hurych, Jakub Skořepa, Matěj Fedoš, Vojtěch Jeřáb, David Smiatek, Vojtěch Papírek, Kryštof Vilímek, Jakub Kohák, Jakub Vopálenský, Jakub Papírek, František Vacek.

Omluveni: Adam Šteiner, Matyáš Průša, Dominik Netrefa.

TJ Plzeň Litice – HC Hostivař 2:0

Krátké hodnocení podzimu

Nyní je vidět, jak moc nám chyběl přípravný zápas před samotným začátkem soutěže. Neb kdybychom sehráli zápasy s Hradcem Králové a s Bohemians v následujících týdnech, věřím, se vší úctou k soupeři, že bychom si ze zápasů odnášeli více než jeden bod. Na družstvu je vidět určitý potenciál, ale je potřeba nadále pracovat. Pouze s poctivou prací budeme moci přemýšlet na lepší celkové umístění. Na druhou stranu hodnotím velmi pozitivně zapracování mladých ročníků do dorostu. Své ovoce to přinese až v dalších sezónách. V následujících týdnech nás čeká nabírání fyzické kondice, zlepšení hokejové techniky a doufejme, přes všechna vládní opatření, i plánovaná halová sezóna 2021/2022.

Předzápasový nástup
Návrat Vojtěcha Jeřába po vleklém zranění

One Comment:

  1. Pingback: Ohlédnutí za podzimem a očekávání od jarní sezóny – HC Hostivař

Napsat komentář