Mladá krev se podílela na výrobě mantinelů pro klub HC Hostivař

Přáním každého trenéra je mít vhodné podmínky pro trénování svých svěřenců. Díky vícero brigádám zejména dorostenecké složky je toto přání z části vyslyšeno. Dorostenci a ročníky 2002 se totiž podíleli na výrobě mantinelů do haly Kutnohorská, kde trénují starší žákyně a dorostenci HC Hostivař. Nutno také podotknout, že s oběma kategoriemi trénují i mladší hráčky / hráči, a to z mladších žákyň, respektive starších žáků.

Celý proces výroby mantinelů nebyl na první pohled tak jednoduchý, jak se mohlo zdát.

Nutné bylo vybouchat trámky z použitých palet, následně z nich vybrat kovové předměty v podobě spon a hřebíků. Dané dřevo se pak zbrousilo a ohoblovalo. Aby byl jeden mantinel použitelný, museli jsme sešroubovat dva trámky k sobě, zejména kvůli pevné a stabilní konstrukci mantinelu. Následně do nich vyhloubit prostor pro spojnice tak, aby mantinely držely u sebe až se položí do haly.

Práce to byla časově velmi náročná, ale kýžený efekt to přineslo. Dovolím si poznamenat, že to mělo pozitivní vliv i na samotný tým dorostu HC Hostivař. Tým se totiž prací zase o něco více stmelil, a hlavně kluci si budou mantinelů vážit více, než když by byly vyrobeny externě někým jiným. Díky těmto pracím získávají mladí hráči obrovské pouto vůči klubu, které je naprosto nezbytné pro budoucí chod.

Velké díky patří Jirkovi Novotnému, který nabídl prostory, a hlavně celé vybavení pro samotnou výrobu mantinelů. Dále chci poděkovat Michalovi Dudákovi, který si i přes svůj časově náročný program našel čas nám také pomoci.

One Comment:

  1. Pingback: Závěrečné 3 zápasy dorostenecké soutěže a krátké zhodnocení halové sezóny – HC Hostivař

Napsat komentář