Zhodnocení sezóny mladších žáků

Začal bych tím, že chci poděkovat všem hráčům a rodičům za jejich ochotu.
Hráčům za jejich chuť pracovat na tréninkách a rodičům za to, že nám vždycky dovezli všechny hráče na zápas v bezpečí a v plné kondici.

Nejdříve bych chtěl zhodnotit halovou část sezóny v hale. Naši mladší žáci získali krásné 3 místo, kde z 14 zápasů se nám povedlo získat 8 výher 3 remízy a 3 prohry, což dle mého názoru je velmi úspěšná bilance a musím říct, že jsem byl velmi spokojený s tím, jak tým fungoval v halové sezóně. Účast na tréninkách byla vždy vysoká a bylo super, že jsme mohli trénovat v hale na Základní škole v Hostivaři.

A teď k venkovní části sezóny. Venkovní část byla mnohem těžší co se týče konkurence. Hrálo více týmů a kvalita týmů byla neuvěřitelná. Ale troufám si říct, že náš tým rozhodně nebyl v sezóně jenom do počtu. Náš tým skončil na 4. místě, kde jsme z 15 zápasů vyhráli 5 zápasů, ale bohužel taky jsme 10 zápasů prohráli.

Každopádně jsem rád za práci týmu a věřím, že v příštím roce budeme ještě lepší než jsme byli doposud.

A v poslední řadě chci poděkovat hlavní trenérovi Petru Faltusovi za skvěle připravené tréninky a za jeho skvělý přístup k týmu a jsem moc rád, že mu mohu dělat asistenta trenéra.

Za tým mladších žáků Kuba Chabr.

2 Comments:

  1. Pingback: Ohlédnutí za podzimem a očekávání od jarní sezóny – HC Hostivař

  2. Pingback: Shrnutí halové sezóny – HC Hostivař

Napsat komentář